09302727818 - 02188775508 info@doctor-rahimi.com
انتخاب برگه

جراحی پلک بالا و پایین

جراحی پلک بالا و پایین

با گذشت زمان اطراف چشم چین و چروک ظاهر می شود و فرد دچار پف زیر چشم و افتادگی پلک چشم می شود. و یا برخی افراد به صورت مادرزادی دچار افتادگی پلک می باشند. جهت بر طرف کردن آن میتوان از جراحی پلک یا بلفارو پلاستی استفاده کرد. برخی افراد به خاطر افتادگی پلک جلوی دیدشان گرفته می شود و ممکن است فرد دچار سردرد گردد.

دکتر ابولفضل رحیمی فوق تخصص در جراحی پلاستیک چشم و صورت می باشند و با سابقه ای درخشان آماده ارائه بهترین خدمات به مشتریان می باشند. تیم جراحی دکتر ابوالفضل رحیمی، جراحی پلک را در مکانی مجهز و با انتخاب بهترین روش جراحی انجام میدهند. جهت مشاهده نمونه کارها میتوانید از اینجا اقدام نمایید. و جهت مشاوره و نمونه کارهای بیشتر میتوانید از طریق  اینستاگرام و یا شماره های درج شده بر روی سایت اقدام نمایید.

ما دو نوع جراحی پلک دارم. جراحی پلک بالا و جراحی پلک پایین.

جراحی پلک بالا

جهت افتادگی پلک بالا و پف ایجاد شده در پشت پلک به کار می رود. پف پلک و افتادگی پلک با هم تفاوت دارند و روش های برش جهت جراحی در آن ها تفاوت دارد. قبل از جراحی زیبایی پلک حتما باید به بیمار توضیح داده شود که جراحی جهت پف پلک انجام میگیرد یا افتادگی، زیرا برخی افراد فکر می کنند پف پلک همان افتادگی پلک می باشد. در واقع افتادگی پلک یعنی پلک واقعا افتاده است و به سمت پایین آمده و قسمتی از کره چشم و یا قسمت رنگی چشم و در برخی قسمت مردمک چشم را پوشش می دهد. در اصطلاح پزشکی به افتادگی پلک، پتوز گفته می شود.

جراحی پلک بالا و پایین

جراحی پلک بالا و پایین

جراحی پلک پایین

جهت جراحی پلک پایین روش های متعددی وجود دارد. در روش های قدیمی برش کمی پایین تر از مژه ها داده می شد و چربی ها تخلیه می شد. اما این روش محبوبیتش را از دست داده و منسوخ شده است. اما با اینحال متاسفانه، در کشور ما 95 درصد از همین روش جهت جراحی پلک پایین استفاده می کنند. روش های پیشرفته تری نیز وجود دارد که تیم جراحی دکتر ابوالفضل رحیمی از این روش جهت جراحی پلک پایین استفاده می نمایند. در این روش سعی می شود به جای ایجاد کردن گودی، هم سطح سازی انجام گیرد. در این روش برشی درپشت پلک ایجاد می کنند و به سمت داخل میروند و هم سطحی و اصلاح پلک را انجام می دهند. چربی های اضافه بر داشته می شوند و میتوان از آن ها جهت رفع گودی نیز استفاده نمود

برخی از نمونه جراحی های پلک بالا و پایین برای دیدن مابقی عکس ها کلیک نمایید. 

برخی از خدمات دکتر الولفضل رحیمی

افتادگی پلک از نوع پتوز

سوالات متداول افتادگی پلک فوقانی

درمان افتادگی پلک مادرزادی پتوز

بهترین درمان افتادگی پلک

مراقبت های بعد از جراحی پلک

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 4 =

Call Now Button