09302727818 - 02188775508 info@doctor-rahimi.com
دکتر ابوالفضل رحیمی / مقالات / چشمانتان را به غریبه نسپارید
مدت زمان مطالعه ۳ دقیقه

چشمانتان را به غریبه نسپارید

مدت زمان مطالعه3 دقیقه

چشمانتان را به غریبه نسپارید

می خواهید پف پلک هایتان کم شود وبا چشمانی زیبا به دنیا نگاه کنید؟ می خواهید ابرو هایتان را که از بچگی افتاده بوده و این پایین افتادگی اش زیبایی چشم هایتان را گرفته بود بالا بکشید ؟ دوست دارید چشم هایتان شبیه مردمان شرق آسیا شود و دیگران بگویند فلانی چشم بادامی ست؟ گونه ندارید یا می خواهید دور چشمانتان بدون چروک باشد ؟ اگر هر کدام از این آرزو ها را دارید نگران نباشید چون ذات هر آدمی  دنبال زیبایی است و شما حسی کاملا طبیعی دارید .

اما مراقب باشید تا عشق به زیبایی ، شما را به کنج برخی مطب ها یا برخی سالن های زیبایی یا زیر تیغ برخی از جراحان غیر متخصص نبرد .

چشمانتان را به غریبه نسپارید

عمل زیبایی چشم و صورت به دو صورت کلی تقسیم می شود : دسته اول عمل هایی هستند که افراد می خواهند به کمک آن ها سن خود را به سنین پایین تر برگردانند یعنی دست به جوان سازی بزنند . این در حالی ست که دسته ی دوم عمل های زیبایی به اقداماتی برای رفع ناهنجاری های صورت مانند افتادگی ابرو و پف چشم ها مربوط می شود .این در شرایطی ست است که دسته اول جراحی های زیبایی را نباید در هر سنی انجام داد زیرا عملیات جوان سازی صورت مناسب افراد بالاي 35 سال است اما دسته دوم این جراحی ها محدودیت سنی ندارد
در علم پزشکی مبنا بر این است که هر کاری در جای مناسبش انجام شود . پس نه می توانیم بگوییم این جراحی ها برای همه افراد خوب است و نه می توانیم  این جراحی ها را به طور کلی رد کنیم .در واقع این وظیفه ی پزشک متخصص است که حیطه تخصصش را تشخیص دهد که چه نوع عملی برای چه صورتی مناسب است.
این که هر کسی به پزشک مراجعه کند و پزشک نیز بدون چون و چرا دست به عمل جراحی بزند کار اشتباهی است . این در حالی است که اکنون به علت علاقه زیاده مردم به زیبابودن ، بازار مکاره ی عمل های زیبایی نیز به راه افتاده و بسیاری از افراد سود جو از این بازار سوء استفاده می کنند.

دکتر ابوالفضل رحیمی جراح و متخصص چشم و فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم از انگلستان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی می پردازد. برای انجام جراحی افتادگی پلک می توانید به دکتر رحیمی مراجعه نمایید . به منظور مشاوره و تعیین وقت قبلی می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۷۵۵۰۸ تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابوالفضل رحیمی مراجعه نماید .

جراحی های غیر اصولی برگشت ناپذیر ست ، بدن انسان که به بهترین شکل آفریده شده است گاهی وقت ها به خاطر اقدامات افراد غیر متخصص دچار مشکلاتی می شوذ که اصلاح آن ها خیل سخت و گاهی دشوار است .
گاهی می بینیم که ژل هایی که برای گونه گذاری استفاده شده است غیر استاندا رد و ممنوع بوده و در نتیجه بافت های صورت را تغییر داده و این در حالی است که ما بعد از چندین عمل جراحی توانسته ایم فقط گوشه ای از گذشته صورت فرد را باز گردانیم . گاهی وقت ها نیز در انجام عمل افتادگی پلک ها به حدی کشیده می شوند که چشم باز می ماند و حتی بینایی را به خطر می اندازد . این در شرایطی است که احتمال بروز عفونت در جراحی های غیر علمی زیبایی نیز بسیار بالاست . خشکی چشم ، کوری ، ناهنجاری و فلج عصبی صورت از دیگر پیامد های انجام عمل های زیبایی در اماکن غیر مجاز و توسط افراد غیر متخصص است.

برخی از خدمات دکتر الولفضل رحیمی

افتادگی پلک از نوع پتوز

سوالات متداول افتادگی پلک فوقانی

درمان افتادگی پلک مادرزادی پتوز

بهترین درمان افتادگی پلک

مراقبت های بعد از جراحی پلک

دکتر ابوالفضل رحیمی

دکتر ابوالفضل رحیمی

جراح و متخصص چشم
فوق تخصص (فلوشیپ) جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم و صورت از انگلستان
مقالات مرتبط
قوز قرنیه چیست؟

قوز قرنیه چیست؟

قوز قرنیه، زمانی اتفاق می‌افتد که سطح جلویی شفاف و گنبدی شکل چشم شما نازک می‌شود و به تدریج به سمت بیرون به...

مراقبت های بعد از جراحی پلک

مراقبت های بعد از جراحی پلک

جراحی پلک در دسته جراحی های زیبایی می‌باشد اما به اندازه جراحی سایر اندام ها سخت و دشوار نیست اما چون با چشم...

پرسش و پاسخ تکمیلی

سوالات شما در اسرع وقت پاسخ داده شده و از طریق ایمیل اطلاع رسانی خواهد شد

0 دیدگاه
یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.