جراحی بلفاروپلاستی

0
0

با سلام واحترام
دکتر رحیمی؛ ضمن عذرخواهی از این که مزاحم اوقات شما می شوم از طریق سایت با شما آشنا شده ام و اگر محبت کنید وسوالم رو پاسخ بفرمایید موجب امتنان و قدردانی خواهد بود.
53 ساله ساکن کرج هستم 12 بهمن (حدود38 روز پیش) نزد پزشکی عمل بلفارو پلاستی انجام داده ام لازم به توضیح است که در جراحی ایشون برای برش از لیزر استفاده می کردند.
بعد از عمل تا 10 روز از پمادی استفاده می کردم وروز دهم که بخیه هامو کشیدند مرتب از ژل استراتامد استفاده کردم ولی متاسفانه رنگ پلک هایم همچنان قرمز مانده که حدود 10 روز پیش با مراجعه نزد پزسکم استراتامد رو بعلت احتمال آلرژی قطع کرده وکرم دورچشم کامفورت زون تجویز کردند باضافه 2 جلسه تزریق گاز co2 که تاکنون ادامه داده اند وقرص تلفست که هنوز بسته 15 تایی تموم نشده.
بعضی روزها رنگ پلک هایم بهتر می شود (مثل یک سایه ی بنفش ولی دوباره فردای اون روز دوباره قرمزتر میشه.
خیلی خیلی نگران هستم.
نظر شما برایم ارزشمند خواهد بود و دعاگوی شما هستم بنظر شما علت چیه وباید چه کنم.؟

  • حمیده بزرگی پرسیده شده 2 سال قبل
  • آخرین ویرایش 2 سال قبل
0
0

سلام. با توجه به اینکه پزشک جراح شما فرد دیگری است و طبیعتا ایشان هم اطلاعات بیشتری نسبت به من که اصلا شما را ندیده ام دارد و هم قانونا مسوول کار شما است سوالات خود را از پزشک جراح خودتان بپرسید. دخالت من در کار ایشان در مورد عوارض پیش امده صحیح نبوده و همچنان ایشان مسوول پیگیری مشکلات شما میباشد. تنها در صورت درخواست مشاوره  پزشک جراحتان بصورت کتبی اینکار امکان پذیر است.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید