09302727818 - 02188775508 info@doctor-rahimi.com
انتخاب برگه

پرسش و پاسخ سن مناسب جراحی افتادگی پلک

پرسش و پاسخ سن مناسب جراحی افتادگی پلک

پرسش بیمار

آقای دکتر افتادگی پلک دارم و این باعث شده است تا چشم هایم مانند شرقی ها شود. آیا ممکن است با انجام جراحی پلک، حالت چشمانم تغییر کند و چشمان درشتی پیدا کنم؟ من در قزوین هستم
پاسخ پزشک
بله امکان پدیر است. مطب من تهران می باشد.
پرسش بیمار

آقای دکتر من 18 سال دارم و افتادگی پلک مادرزادی دارم با وجود آن که یکبار جراحی افتادگی پلک انجام داده ام با این حال بی نتیجه ماند. امکان اصلاح عضله پلک با پیوند از عضله پا وجود دارد ؟

پاسخ پزشک

برای عمل افتادگی مادرزادی پلک ( پتوز مادرزادی ) روشهای مختلفی وجود دارد که براساس مشخصات بیماری فرد تعیین می شود یکی از روشها هم استفاده از یکی از عضلات پا می باشد که در جراحی از ان برای بالا کشیدن پلک استفاده می کنیم.

جراحی افتادگی خفیف پلک

پرسش بیمار

آقای دکتر من 19 سال دارم و کمی افتادگی پلک دارم و این در حالت چشم هایم تاثیر گذاشته است. می شود به گونه ای پلک ها را جراحی نمود تا هم پلک و هم ابرو بالا رود؟

پاسخ پزشک

امکان بالا بردن پلک و ابرو معمولا وجود دارد.

پرسش بیمار

من افتادگی پلک داشتم و بعد از یک سال از انجام جراحی بینی ، این افتادگی ها شدت پیدا کرد. چه پیشنهادی برای این مشکل من دارید.
پاسخ پزشک

معاینه شوید و طبق صلاحدید پزشک تصمیم گیری شوید.
پرسش بیمار
اقای دکتر خانمی 50 ساله هستم و کمی افتادگی پلک دارم. می خواهم بدانم که آیا بعد از جراحی در این سن، پلک ها حالت خود را حفظ می کنند؟
پاسخ پزشک
بستگی به معاینه شما دارد.

دکتر ابوالفضل رحیمی جراح و متخصص چشم و فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم از انگلستان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی می پردازد. برای انجام جراحی افتادگی پلک می توانید به دکتر رحیمی مراجعه نمایید . به منظور مشاوره و تعیین وقت قبلی می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۷۵۵۰۸ تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابوالفضل رحیمی مراجعه نماید .

پرسش بیمار
دخنری 24 ساله هستم که دارای افتادگی پلک خفیف در پلک راستم هستم. می خواستم بدانم که آیا می توانم در این سن جراحی زیبایی پلک انجام دهم؟ درمان دارویی دارد؟ هزینه جراحی چقدر می شود؟
پاسخ پزشک
سن شما منعی برای این عمل ندارد ولی در مورد عمل جراحی پلک بعد از معاینه میتوان قضاوت نمود.
پرسش بیمار
من 26 سال دارم و افتادگی پلک بالا دارم می خواستم بدانم آیا می توانم در این سن جراحی زیبایی پلک انجام دهم؟ آیا پشت پلک کاملا صاف می شود؟
پاسخ پزشک
سن شما مانع عمل نمیباشد.

پرسش بیمار
از 15 سالگی تا کنون که 21 سال دارم در چشم راست خود افتادگی پلک در حال ایجاد و افزایش است، این حالت در عکس هایم بسیار واضح می باشد. برای انجام جراحی نزد پزشکی در اصفهان رفتم و مرا از انجام جراحی پلکبالا منصرف کرد. لطفا راهنمایی کنید.
پاسخ پزشک
با فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم مشورت فرمایید
پرسش بیمار
من قبلا یک بار جراحی افتادگی پلک انجام دادم ولی افتادگی پلکم کامل بر طرف نشده است می خوام بدانم که آیا می توانم همزمان با جراحی افتادگی پلک جراحی درشت شدن چشم را نیز انجام دهم و یا دو جراحی متفاوت می باشد؟
پاسخ پزشک
نميدانم . پاسخ شما پس از معاينه مشخص ميشود

پرسش بیمار

سلام من دختری 21 ساله هستم که به صورتی ارثی افتادگی پلک دارم. بهترین سن جراحی افتادگی پلک چه زمانی است و آیا این جراحی دائمی است و هزین جراحی چقدر می باشد؟
پاسخ پزشک
افتادگي پلك بسته به نوع و مشخصات ان در سنين مختلف از اولين ماه تولد تا سنين بالا قابل عمل است. بهر حال در سن شما و حتي قبل از ان احتمالا قابل عمل بوده است .

0 دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + 1 =

Call Now Button