09302727818 - 02188775508 info@doctor-rahimi.com
انتخاب برگه

سوالات متداول افتادگی پلک فوقانی

سوالات متداول افتادگی پلک فوقانی

جراحی پتوز

پرسش بیمار

من دچار پف پلک چشم هستم خیلی از اوقات زمانی که از خواب بیدار می شوم تا شش ساعت چشم هایم پف دارد و زیر چشم دچار کبودی است و پشت چشمم پوست اضافه خیلی زیاد دارد و می خواستم ببینم هزینه عمل چقدر می شود و به صورت دائم خوب می شوم یا اینکه موقت است و پس از چند سال نیاز به درمان مجدد دارد و احتمال تغییرم چند درصد هست ؟ ممنون

پاسخ پزشک

هزینه پس از معاینات مشخص می شود. روش های جراحی دائمی می باشد .

پرسش بیمار

آقای دکتر می خواستم درباره ی تغییررنگ چشم از شما سوال بپرسم امکان تغییر رنگ چشم وجود دارد ؟

پاسخ پزشک

در چشم هایی که بیماری دارند انجام می دهیم ولی در حال حاضر در چشم های سالم صلاح نیست.

پرسش بیمار

من دچار افتادگی پلک هستم و نمی توانم با این موضوع کنار بیاییم . حداقل زمان برای بهبود یافتن یا ترمیم بخیه های جراحی چقدر است . مسیر من دور هست یعنی خارج از ایران هستم، ممنون می شوم پاسخ دهید .

پاسخ پزشک

با توجه به اینکه خارج کشور هستید می توانید تلفنی جزییات مشکلتان را توضیح دهید و جواب بگیرید .

پرسش بیمار

من ۲۷ سال دارم و دچار افتادگی پلک هستم و چند بار تهران به پزشک مراجعه کردم ولی گفتن مبتلا به فلج پلک هستید و امکان جراحی نیست به همین خاطر چشمم روز به روز ضعیف تر می شود می خواستم بپرسم امکان درمان و عمل وجود دارد ؟

پاسخ پزشک

معمولا افتادگی پلک قابل عمل جراحی می باشد .

پرسش بیمار

همسر من ۱.۵ سال پیش بر اثر تصادف گوشه ای از پلک بالا خود را از دست داده اند به طوری که هنگام خواب چشمشان کاملا بسته نمی شود . خواستم ببینم با عمل ممکن است مثل قبل شود یا کلا چقدر احتمال بهبودی دارد . با توجه به اینکه اصلا مژه ای هم ندارد .

پاسخ پزشک

احتمال بهبودی وجود دارد بهتر است معاینه شوند .

دکتر ابوالفضل رحیمی جراح و متخصص چشم و فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم از انگلستان، با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. به منظور مشاوره و تعیین وقت قبلی می توانید با شماره تلفن ۰۲۱۸۸۷۷۵۵۰۸ تماس حاصل فرمایید یا به آدرس اینستاگرام دکتر ابوالفضل رحیمی مراجعه نماید .

پرسش بیمار

من ۲۹ سال سن دارم و حدود ۵ سال پیش عمل لیزیک انجام دادم . پلک بالا یکم افتاده و گوشت اضافه دارد . خواستم بپرسم ربطی به عمل لیزیک چشم دارد و با توجه به این عملی که در گذشته انجام داده ام امکان عمل افتادگی پلک وجود دارد ؟

پاسخ پزشک

مشکل شما ارتباطی با عمل لیزیک ندارد و احتمال امکان عمل وجود دارد . پس از معاینه دقیق می توان قضاوت نمود .

پرسش بیمار

من ۲۷ سال سن دارم . پلک فوقانی چشم سمت راستم حدود دو میلی متر افتادگی دارد و بعد از نیم روز به شدت دچار خستگی شده و به سختی چشمم را می توانم باز نگه دارم و سفیدی چشم راستم سرخ می شود . آیا راه درمانی وجود دارد ؟ آیا شما این گونه عمل را انجام می دهید ؟

پاسخ پزشک

مربوط به فوق تخصص جراحی پلاستیک چشم و صورت می باشد .

پرسش بیمار

اهل کرمانشاه هستم مدتی پیش پسرم امیر حسین که هشت سال سن دارد . دچار تومور پشت چشمی شده بود (پشت چشم چپ) . بعد ازعمل جراحی و برداشتن تومور چشم بینایی چشم خود را از دست داد و پلک چشم آن هم کمی فرو رفته و کمی کمتر از نیمه باز می شود . آیا احتمال برگشت پلک به حالت اول وجود دارد یا باید درمان شد ؟ ممنون از پاسخ گویی شما .

پاسخ پزشک

ابتدا باید اقداماتی که برای درمان انجام شده است مورد ارزیابی قرار گیرد . بسته به نوع تومور خوش خیم یا بدخیم بودن و انجام اقدامات درمانی همچون رادیوتراپی و درمان های تکمیلی و دیگر عوامل درمانی که مورد بررسی قرار می گیرد می توان اقداماتی برای ظاهر و زیبایی انجام داد .

برای کسب اطلاع بیشتر می توانید به بهترین جراح زیبایی پلک در تهران مراجعه نماید .

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − دو =

Call Now Button